Pralka BOSCH WAE 20166 PL

Firma BOSCH tworząc swoje produkty stawia na wysoki standard wykonania, praktyczność i energooszczędność. Widać to na przykładzie Pralki BOSCH WAE 20166 PL, która łączy w sobie te wszystkie cechy.

Wygląd zewnętrzny

Pralka BOSCH WAE 20166 PL to pralka automatyczna, wolnostojąca. Będzie dobrze się prezentować w każdej łazience: zarówno tej z tradycyjnym wystrojem, jak i nowoczesnym. Posiada białą obudowę i jest ładowana od frontu. Mierzy 84,8 cm wysokości, 60 cm szerokości oraz 59 cm głębokości. Głębokość bębna wynosi natomiast 55 l. Wyposażona jest w przyciski TouchControl, czyli sterowanie dotykowymi przyciskami na panelu elektronicznym. Jest sterowana elektronicznie przy pomocy jednego pokrętła dla wszystkich programów.

Szeroki wybór funkcji i programów

Bosch WAE 20166 PL posiada klasę energetyczną najwyższą klasę energooszczędności A+++ dzięki dwóm oprogramowaniom: ActivWater oraz VarioPerfect. ActivWater ma za zadanie oszczędzać wodę, dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania znajdującego się w bębnie i tym samym zużywa tylko tyle wody ile to jest potrzebne. Kontroluje on również poziom piany w bębnie. VarioPerfect z kolei pozwala na oszczędność energii (EcoPerfect) lub skrócenie czasu prania (TimePerfect).

Pralka posiada oprócz standardowych ustawień temperatur od 20 do 90 stopni
oraz prania syntetyków, bawełny, jedwabiu i odzieży delikatnej również programy specjalne: Super Krótki 15′, Mix, Wełna, Delikatne, a także ochronę przed zagnieceniami, redukcję obrotów wirowania. Maksymalna prędkość wirowania pralki to 1000 obr/min. Jest możliwość obniżenia ich do 600 obr/min, bądź wyłączenia wirowania.

Bądź eko!

Pralka BOSCH WAE 20166 PL łączy w sobie styl, wydajność, ale przede wszystkim oszczędność. Dzięki specjalnym programom rachunki za energię elektryczną i zużycie wody będą mniejsze. Pralka idealna dla rodzin z dziećmi, gdzie pranie robione jest często, ale także dla osób ceniących sobie ekologiczny styl życia.

Akcesoria palnicze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *