Suszarka Bosch WTW 85460PL

Suszarka Bosch WTW 85460PL jest to suszarka kondensacyjna z pompą ciepła. Posiada nowoczesny design i innowacyjne systemy oraz klasę energetyczną A++, co pozwoli na niskie zużycie energii elektrycznej przez wiele lat.

Wyższa klasa suszenia

Suszarka ta posiada wymiary 84.2 x 59.7 x 63.6 cm. Wytłoczenia na bocznych ścianach obudowy suszarki mają za zadanie eliminację wibracji i hałasu towarzyszącego przy wirowaniu odzieży.

Urządzenie wyposażone jest w szklane drzwi, zamontowane prawostronnie, delikatne przyciski, a także duży wyświetlacz LED, na którym wyświetla się informacja o szacowanym czasie do końca procesu suszenia, przebiegu programu oraz specjalnych funkcjach.

Bęben suszarki wykonany jest ze stali szlachetnej, a dzięki specjalnej strukturze chroni tkaniny przez uszkodzeniami. Załadunek suszarki to 9 kg odzieży.

Suszarka Bosch WTW 85460PL posiada zabezpieczenie przez otwarciem przez dzieci, wygodną blokadę. Użytkownik informowany jest o zakończeniu programu sygnałem dźwiękowym.

Najważniejszą zaletą tej suszarki jest system samooczyszczenia wymiennika ciepła. Jest to bardzo przydatna opcja, gdyż nie trzeba pamiętać o samodzielnym czyszczeniu wymiennika. Dodatkową zaletą jest to, że urządzenie jest wyjątkowo ciche – poziom hałasu wynosi 65 db.

Funkcje i opcje suszenia

Suszarka wyposażona jest w programy specjalne tj. suszenie wełny, mix, ręczniki, ciepły i zimny program czasowy, sport/fitness, pierze/puch, do prasowania, do szafy, super 40, czy koszule business. Dzięki tym funkcjom wypierzemy odzież sportową, pościel, a nawet delikatne koszule. Dodatkowymi opcjami jest faza ochrony przez zagnieceniami.

Suszarka Bosch WTW 85460PL jest skonstruowana z myślą o osobach o wrażliwej skórze oraz o alergikach. Dzięki swojemu wyposażeniu i dodatkowym funkcjom odzież po wysuszeniu jest delikatna, miękka i puszysta, a przy tym nie uszkodzona. Jest idealna dla suszenia koszul do pracy, pościeli, wełny, odzieży sportowej.

Pralnicowirówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *